Šuns prigimtis -  laukinė: todėl jam reikalinga mėsa

Nesvarbu ar turite Džeko Raselo terjerą ar auksaspalvį retriverį: visi šunys yra vienodi, kuomet stovi priešais pašaro dubenį. Net jei šiais laikais jiems „grobis“ patiekiamas mažais gabalėliais – jų instinktas vis tiek yra toks pats. Šunys kilę iš vilkų, jų viduje dar ir dabar tūno vilkas.

Šunys tiksliai žino ko nori: tai turi būti kuo natūralesnė ir šviežesnė mėsa. Kaip kad ir anksčiau, kai jų protėviai vis dar klajojo po miškus ieškodami grobio.

Šuns virškinamasis traktas skirtas mėsėdžio mitybai. Paprastai maisto įsisavinimo laikas virškinamajame trakte priklauso nuo maisto medžiagų suskaidymo ir absorbcijos. Todėl sunkiai virškinamam maistui reikalingas ilgesnis laiko tarpas suvirškinti.

Galite pastebėti skirtumus tarp virškinimo trakto ilgio ir skirtingų rūšių kūno ilgio. Šis santykis leidžia daryti išvadas dėl mitybos įpročių. Lengviausias maistas, kurį organizmas gali pasisavinti yra mėsa. Pavyzdžiui: šunims yra daug sunkiau ir jie daug ilgiau virškina augalinį maistą, tokį kaip grūdai.

su PLATINUM šunys gauna tai, ko nori vilkas: aukštos kokybės baltymus, pagamintus iš mažiausiai 70% šviežios mėsos

PLATINUM tinka bet kokio amžiaus ir veislės šuniui

 

Sveika mityba šunims

Gamta kaip modelis: kas svarbu šuns mitybai

Kai vilkas sumedžioja savo grobį, jis apsirūpina viskuo ko jam reikia. Mėsa bei augalai ir mineralai, esantys grobio viduje. Nieko daugiau. Maistas toks, kad skrandyje būtų greitai suskaidomas ir lengvai virškinamas.

Svarbiausia žaliavų kokybė ir paruošimas

Šiais laikais „grobis“ patiekiamas dubenėlyje. Yra daug produktų vadinamų „visaverčiais maisto produktais“. Jų sudėtį nustato Vokietijos gyvūnų pašarų reglamentas. Tačiau jame nėra nieko nusakoma apie ingredientų kokybę, nei apie paruošimo būdą. Štai kodėl turėtumėte atkreipti ypatingą dėmesį į šia detales.

Natūralios ir sveikos mitybos ingredientai

Vertingi šviežios mėsos baltymai, lengvai virškinami angliavandeniai, vitaminai ir mineralai yra sveikos šuns mitybos pagrindas. O tai reiškia būtent PLATINUM receptą.

 

PLATINUM pažadas
Priešingai nei daugelyje kitų visaverčių produktų, PLATINUM sudėtyje nėra šių:

 • atraktantų ir kvapiųjų medžiagų
 • dažiklių ir kvapiųjų medžiagų
 • skonio stipriklių
 • genetiškai modifikuotų ingredientų


Daugelis šunų negali susidoroti su šiais nepageidaujamais pašaro komponentais. To pasekmė gali būti sveikatos problemos, kurios retai siejamos su maistu:

 • alergijos, nepaaiškinamas odos niežėjimas
 • kailio žvilgesio praradimas
 • pilvo pūtimas, viduriavimas ar vidurių užkietėjimas

 

PLATINUM sausam pašarui paruošti naudojame tik geriausius ingredientus:

 • Mažiausiai 70% mėsos su baltymais, kurie susidaro natūraliai
 • Kukurūzai, ryžiai, bulvės be GMO yra aukštos kokybės angliavandenių šaltinis
 • Šalto spaudimo aliejai reikalingi optimaliam riebalų balansui
 • Daržovės su natūraliais antioksidantais ir maistingai vertingomis žolelėmis bei vitaminais
 • Subalansuotas sveikai dietai.

Pažadame: PLATINUM gaminamas be atraktantų, kvapiųjų medžiagų, maisto dažiklių, skonio stipriklių ir cukraus!

1,27 kg šviežios mėsos -1kg sauso šunų pašaro PLATINUM. 550kg sausam šunų pašarui PLATINUM naudojame 700kg šviežios mėsos (70%) ir 300kg kitų vertingų ingredientų.

Unikalus lėto virimo būdas „greitpuodyje“

Ne tik ingredientai, dėl kurių PLATINUM yra toks vertingas – bet ir unikalus paruošimo būdas jam suteikia išskirtinumo.

Svarbus yra lėtas ruošimo būdas „greitpuodyje“: kubeliais supjaustyti mėsos gabalėliai kepami tik 95°C temperatūroje su ryžiais, kukurūzais ir (arba) bulvėmis be vandens. Po paruošimo, maistas lėtai ir atsargiai išdžiovinamas. Tuomet, kai jis atvėsta iki kambario temperatūros, sudedami šalto spaudimo aliejai, žolelės bei vitaminai, kad būtų išsaugotos visos vertingos maistinės medžiagos. Vėliau pašaras supjaustomas į gabalėlius kurie iškart supakuojami į maišelius – jis nėra sandėliuojamas, kaip įprastas pašaras. Štai kaip PLATINUM išlieka sultingas ir gardus nuo pirmo iki paskutinio kąsnio!