Klientų atsiliepimai ir nuomonės apie „Platinum“ šunų pašarą

 • Eddie ir Helen

  Sveiki draugai!
  Tai aš Edis! Mano draugai iš Platinum manęs paprašė trumpai aprašyti, kodėl aš taip tikiu Platinum šunų pašaro kokybe ir kodėl būtent mano meniu yra 100% subalansuotas. Tačiau aš negaliu to trumpai aprašyti – nes yra tiek daug gerų savybių, kurias reikia paminėti, tad geriau skirkime šiek tiek daugiau laiko viskam perskaityti.

  Kodėl Platinum?
  Žinoma, visų pirma yra tai, kad man patinka kokybiškas pašaras, tai ne tik suteikia sotumo jausmą (na kartais sugriaužiu pasivaikščiojimo metu savo malonumui kokią šaką), bet ir aprūpina reikiamomis maistinėmis medžiagomis, bei energija.
  Mano nuomone - jei maistas, tai tik geriausios kokybės, tiesa? Platinum sausą pašarą sudaro 70% šviežios mėsos, tik MĖSOS, o ne kiti gyvūniniai produktai, todėl jis yra lengviau virškinamas ir daug skanesnis. Platinum sudėtyje yra tik aukščiausios rūšies žaliavos, tinkančios ir žmonių maistui.
  Štai kodėl mano šeimininkė dažnai sako, kad mano pašaras kvepia taip gerai, o ir atrodo toks sodrus bei minkštas, kad jis tiesiog gundo atsikąsti!

  Vykstant į dresavimo pamokas mes taip pat kartu pasiimame “Platinum” sauso pašaro ar užkandžių. laimei, aš esu šuniukas, kurį lengvai motyvuoja maistas (kas nebūtų, turėdamas tokio gero maisto, tiesa?), o jei šeimininkas dresūros treniruotėse turi pilnas kišenes Platinum pašaro gabaliukų, aš esu labiau nei laimingas ieškant žaislų, atsisėdant, atsigulant ir paduodant leteną... Ir jei jai reikia manęs, kad aš greitai perbėgčiau tunelį judrumo treniruotėse, ji turi manęs laukti kitoje pusėje su užkandžiais, nes aš esu pasirengęs tai padaryti dėl gero užkandžio!

  Aš galėčiau likti čia su Jumis mano bičiuliai ir kalbėti, bet manau kad visą kitą informaciją apie „Platinum“ gaminius galite rasti internetinėje svetainėje, kurioje taip pat galite užsisakyti pavyzdį pabandymui! Jei dar nesate susipažinę su Platinum produktais, nuoširdžiai juos reklamuoju – esu tikra, kad Jūsų augintinis tikrai jų neatsisakys. Nes tikrai negaliu!
 • Hiro ir Akvilė

  Atsakingai rūpindamiesi savo mityba negali ignoruoti ir kito šeimos nario maisto kokybės. Iš didelės meilės Hiro išrinkome tokį maistą, kuris jam ne tik patinka, bet ir puikiai tinka ♥️

  Džiaugiamės atradę @platinum_lt šunų maistą ir nuoširdžiai rekomenduojame jį išbandyti ir savo augintiniui!

  https://www.instagram.com/p/CP05mR5jLpi/?utm_source=ig_web_copy_link

 • Liveta ir Draugas

  Žinau, kad mano šunims, kaip skanėstai puikiausiai tiktų jų kasdienis maistas. Bet, manau, kiekvienas šuns savininkas sutiks, kad kartas nuo karto norisi palepinti savo augintinius. Nežinau, kaip jūs, bet mes į mėnesį kartą darom didelį skanėstų užsakymą. Praeitą mėnesį išbandėm @brit_lietuva naujienas, kurias visi trys mūsų šuniukai įvertino labai teigiamai. Šį mėnesį nusprendėme išmėginti, daugelio išgirtus @platinum_lt skanėstus, iškart čiupom visus tris skonius. 🤭 Šiandien gauta siunta buvo greitai išpakuota ir panaudota pagal paskirtį. Pagal tai, kaip Nika prašė dar bent vieno kąsnelio, sprendžiu, kad skanėstai tiko ir patiko! 🤤 Pastebėjau, kad didžioji mano sekėjų dalis yra šunų mylėtojai ir augintojai, todėl dalinamės nuoširdžia rekomendacija nuo savęs🐕🍖

  https://www.instagram.com/p/CPdcQqqB5bL/?utm_source=ig_web_copy_link

 • Duchessofheartfromtrio

  Na ir štai baigiau valgyti savo pirmąjį @platinum_lt 15kg maistą su ėriena ir ryžiais! Dingo visi maisto atsisakinėjimai, valgymo meto pradedu laukti iš anksto, o kartais būna tiek skanu, kad net pamirštu, kad valgiau! 🧆 O dabar perkant antrąjį 15kg gavau dovanų - dvi pakuotes @platinum_lt konservų! 🥰🐾

  https://www.instagram.com/p/CPPuWOIsAfy/?utm_source=ig_web_copy_link

 • Rokoko_spaniel ir šeimininkė

  RAW mityba keliaujant 🚗🐾

  Artėjant vasaros atostogoms tenka pagalvoti ne tik apie save, bet ir apie savo keturkojį šeimos narį.

  Mums iki atostogų liko vos savaitė, dalį jų praleisime su Rokoko keliaudami, o kitą dalį jis praleis svečiuose.
  Todėl labai svarbu iš anksto apgalvoti, ko prireiks augintiniui atostogų metu ir tinkamai tam pasiruošti, kad atostogauti būtų galima be papildomų rūpesčių ☀️

  Rokoko maitinamas Raw, tačiau šioje mityboje mes naujokai ir pirmą kartą vyksime į kelionę nuo mitybos pakeitimo pradžios.
  Ilgai svarsčiau, kaip reikės tam pasiruošti ir supratau, kad kelionės metu, nesant galimybės pasiimti ar nusipirkti žalios mėsos galima išbandyti jau paruoštą maistą - rinkoje yra net keletas pasitinkimų!
  Mes nusprendėme ekstra atvejais pasirinkti konservus. Renkantis juos svarbiausia, kad jie būtų su kuo didesniu kiekiu mėsos, be kviečių, gamyboje būtų naudojami auksčiausios kokybės ingredientai, būtų be kvapiųjų medžiagų, maistinių dažiklių ir skonio stipriklių - būtent tokie yra @platinum_lt konservai.

  Beje, nepamirškite prieš kelionę naujus produktus bei skanėstus išmėginti ir įprastomis namų sąlygomis!

  https://www.instagram.com/p/CPPhll_j1eh/?utm_source=ig_web_copy_link

 • Amstafftroja

  Ir štai atėjo paskutinio @platinum_lt pašteto ‘pure fish’ degustacija.. kaip minėjau prieš tai, viskas, kas su žuvyte, yra mano FAVOURITE!🤤
  Nu taip gardu buvo! Taip gardu! Laksčiau paskui mamuką, kuri išbandinėjo mano kantrybę!😑
  Tad nugalėtojas - @platinum_lt paštetas su žuvyte ‘pure fish’!!!🐟
  REKOMENDUOJU!🐶
  P.S. Dar pawrents’ai labai džiūgavo, kad paštetas puikiai tinka į mano ‘užimtumo žaislą’!🐾

  https://www.instagram.com/p/CPI1-uBANdd/?utm_source=ig_web_copy_link